Tooted
Jätkusööt harvesteri pea

Jätkusööt harvesteri pea

Naarva jätkusööt harvesteri pead on töökindlad ja tõhusad harvesteripead esimestel harvendusraietel. Need on pojekteeritud kasutamiseks eriti põllumajandus traktoritel ja väiksemate ekskavaatorite jaoks. Jätkusööt harvesteripeaga saab lõigata paberipuud, energiapuud ja teha küttepuud.

Esimene Naarva jätkusööt harvesteripead esitleti 1995. aastal, nüüdne pea ehitus pika tootearenduse tulemus, mille taustaks on paljude kasutajate antud tagasiside. Naarva jätkusööt harvesteripead vajavad vaid 40-70 l/min õli hulka, neid saab paigaldada traktorile ilma lisahüdraulikata.

Elektrijuhtimiseta harvesteripea traktorile või väikesele ekskavaatorile

Naarva S23 ja S23C on kerged, soodsad ja elektrijuhtimiseta jätkusööt harvesteripead. Harvesteripea töötab haaratsi lahti-kinni operatsiooni alt ning muid juhtseadmeid pole vaja. Söötmise pikkus on 50 cm.

Naarva S25 jätkusööt harvesteripea põllumajandus traktorile või väiksemale ekskavaatorile

Suurem S25 harvesteripea sobib eriti hästi ekskavaatoritele. Pea kaalub 300 kg ja söötmise pikkus on 100 cm. Tänu pikema söötmispikkuse tõttu on harvesteri tootlikkus suurem. Harvesteri funktsioone juhitakse ühe suunaklapi ja nelja nupuga. Paigaldamiseks tuleb poomile paigaldada ainult kaabel ja kabiini juhtnupud. Nuppude funktsioonid on lõikua, kallutus, söötmine ja söötmise kiirendamine.

  • S25 - traditsiooniline jätkusööt harvesteri pea

    Tugev Ø28 cm giljotiin. Kaal 300 kg. Ettesöötmise kiirus 0.5 – 0.7 m/s. Laasimise diameeter 5-25 cm.Vaata põhjalikumat kirjeldust
  • S25R – jätkusööt harvesteri pea mehaaniliste ettesöötmisrullikutega

    Kui söötsilinder söödab palki 1 meeter, siis rullikud söödavad seda 2 meetrit – see tähendab kolm meetrit ühe sööduga. Tugev Ø25 cm giljotiin. Kaal 380 kg. Söötmiskiirus 0.8-1.4 m/s. Laasimise diameeter 5-25cm.Vaata põhjalikumat kirjeldust
  • S23 - kerge jätkusööt langetuspea

    Langetamine ja laasimine. Kaal vaid 230kg. Lihtne paigaldada. Kiire giljotiinlõikus, 23cm.Vaata põhjalikumat kirjeldust