Tooted
Energiapuu langetuspead

Energiapuu langetuspead

Pakume Soome firma Pentin Paja Oy võsa- ja peenpuu lõikamise giljotiine Naarva-Grip. Ettevõte tegutseb selles valdkonnas juba aastast 1997, s.t. kogemusi on juba üle 20 aasta ja tootearendus toimub pidevalt. Naarva-Grip mudeliseeria koosneb 7-st võsagiljotiinist ja ühest peenpuu giljotiin - langetus peast. Seadmete kaal jääb vahemiku 180-600 kg. Väiksemate mudelite võsagiljotiin on ette nähtud puidule läbimõõduga kuni 23 cm, suurematel kuni 40 cm. Täht “E” tähendab, et giljotiinpea on varustatud kolmanda paari haaradega, mis hoiab juba langetatud puitu kinni siis, kui olete langetamas järgmist puud. See tõstab tööjõudlust märgatavalt – ei pea iga lõikamise korral puitu kuhugi asetama, vaid saate seda koguda ülemiste haarade vahele. Väiksemad giljotiinid sobivad põllumajanduslikele traktoritele, keskmised on väljaveomasinatele ehk forwarderitele ja suuremad mudelid on ekskavaatoritele ning metsalangetusmasinatele ehk harvesteridele sobilikud. Naarva-Grip'i mudelid on oma jõudluses igati sobilikud konkurendid tavalistele lõikepeadele (harvesteri).

Naarva Grip eelised:

• soetushind,
• kasutuskulud - jääb ära keti teritamine, giljotiini tera teritatakse vajadusel korra kuus. Ei ole ka saeplaadi kulu, elektrilisi osi on vähem, puuduvad hüdromootorid, pole ketiõli kulu jne,
• samblase pinnase puhul on võimalik kännud lõigata maapinnaga tasa,
• väiksemaid ja keskmisi võsagiljotiine saab paigaldada otse haaratsi asemele - giljotiini toiteks sobivad haaratsi toitevoolikud.

Raadiojuhtimine

Mudelid

Videod